Leona Pešková

žena, matka, přítelkyně, autorka

Jsem jedna z vás. Žena, která vzala život do svých rukou a rozhodla se vydat cestou sebepoznání. Svůj život dělím na dvě fáze. Období před těhotenstvím a období po porodu. 

Prví část života jsem žila v nevědomosti, ovlivněná převzatými rodovými vzorci. Často jsem se motala v kruhu a neznala cestu ven. Hodně mi záleželo na tom, co si o mě myslí okolí. Každá výtka, pomluva mě nutila se obhajovat a vysvětlovat, že nejsem špatná. Tímto postojem jsem si vždy ještě přitížila. 

Žila jsem s pocitem, že nebudu dobrá matka a tento strach z mateřství mě často vedl do neperspektivních vztahů. 

Ve 37 letech se mi narodil syn. Poprvé v životě jsem pocítila bezpodmínečnou lásku a byla jsem nadšená. 

Vstoupila jsem do druhé fáze svého života. Syn se stal mým velkým učitelem. Díky jeho zrcadlení jsem si začala uvědomovat své chyby a pátrala po příčinách. Přečetla jsem spoustu článků, seznámila se s nepřeberným množstvím zaručených postupů a teorií.

Účastnila jsem se mnoha seminářů a přednášek o sebelásce, sebeúctě, hojnosti, penězích, přijetí strachů a zpracování emocí. Bylo to působivé a hodně jsem se naučila.

Vždy jsem však podvědomě věděla, že si musím najít svou vlastní cestu. 

Zlom nastal v době, kdy jsem přišla o práci. S každou zamítavou odpovědí na pracovní nabídku mě stále pronásledovaly myšlenky, jak uživím syna a kde vezmu peníze na složenky. Často jsem padala do sebelítosti a pocitu viny. Roj myšlenek mě natolik paralyzoval, že jsem nebyla schopna nic dělat. Byla jsem stále unavená, i když jsem nic nedělala. 

Tehdy mi vnitřní hlas, Bůh, Vesmír, Intuice, jak kdo chce, řekl PIŠ!

Moc jsem tomu nerozuměla, ale poslechla jsem. 

Psaní mi pomohlo uspořádat si myšlenky a získat nadhled a jiný úhel pohledu. Donutilo mě postavit se strachu a ustát tlak okolí. Současně jsem prožívala zvláštní pocit spojení sama se sebou. 

Na základě těchto zkušeností jsem začala pracovat na mé Terapii Psaním. Měla jsem touhu předat lidem nástroj, jak si rychle pomoci od negativních emocí, nepříjemných myšlenek, traumat, strachů a starých vzorců. 

Terapií Psaním si totiž můžete pomoci sami, teď a tady. 

Jedině tak se stáváte tvůrci svého života.... 

Chceš mě kontaktovat?

© 2020 Terapie Psaním/Leona Pešková. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!