Motivační dialogy

MOTIVAČNÍ DIALOGY

Má cesta k hojnosti vedla procesem bez kompromisů. Díky tomu dělám co mě naplňuje a baví, mám dostatek peněz a žiji v radosti a lásce.

V podstatě je tato cesta jednoduchá, ale mnohdy si ji sami komplikujeme. Principem je plné převzetí zodpovědnosti za svůj život, napojení se na svůj zdroj/božství a ROZHODNUTÍ, že už v životě budeme mít vždy jen 100% všeho, co chceme.

Žádná zázračná pilulka neexistuje. 

Mohu vás inspirovat, předat své zkušenosti, ale zbytek je na vás. Veškeré odpovědi najdete v sobě a v tom je to kouzlo.

Jak Motivační dialogy probíhají?

Záměrem Motivačních dialogů není dát vám podrobný postup, který je nutné dodržovat. Cílem je naučit se důvěřovat svému zdroji a nechat se jím vést.

Nejdříve si poslechnu váš příběh. 

Svými vhledy vás povedu k nalezení problému a uvědomění si jeho příčiny. Získáte jiný úhel pohledu na vaši situaci, což je důležité, aby došlo k pochopení. 

Mějte nachystaný papír a tužku, budou se vám hodit!

Motivační dialogy probíhají online přes PC, notebook pomocí programu Whereby (nemusíte stahovat do PC) nebo telefonicky (jako telefonní hovor). Délka motivačních dialogů je ideálně hodina. Po skončení dialogu si dejte prostor pro uvědomění a příchod AHA momentů. 

Ty je dobré si zapisovat.

Cena motivačních dialogů.

980 Kč/hod.

Zrušení Motivačního dialogu.

Motivační dialog můžete zrušit nejpozději ráno, v den konání. V případě, že se bez zrušení na dialog nepřihlásíte, bude vám účtovaný poplatek ve výši 490 Kč. Pokud zapomenu já, máte u mě náhradní termín Motivačního dialogu za poloviční cenu.

Jak se objednat?

Objednat se můžete na základě objednávkového formuláře, kliknutím na tlačítko níže Chci se objednat. Na základě této objednávky vám bude na email zaslán termín Motivačního dialogu, který si odsouhlasíme. Zhruba půl hodiny před hovorem vám na email pošlu odkaz na videohovor. V čas konzultace se připojte přes zaslaný odkaz a já vás přijmu do virtuálního pokoje. Pokud budete mít dialogy po telefonu, v daný čas vám zavolám na váš mobil.© 2020 Terapie Psaním/Leona Pešková. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!