Motivační dialogy

MOTIVAČNÍ DIALOGY


Už tě nebaví učit se nové zaručené techniky, jak žít naplněný život? 

Máš dost hledání příčin a následků ve tvé minulosti?

Toužíš žít spokojený život v lehkosti a bez odporů?

Tak právě pro tebe jsou určeny Motivační dialogy.

Jak Motivační dialogy probíhají?


Nepředávám žádnou techniku. V této fázi sebepoznání už nejsou potřeba. Pouze inspiruji na základě vlastního prožitku.

Jde o to, nechat život plynout, neklást odpor a konat na základě impulzu, který je v souladu s mým vnitřním naladěním a záměrem. 

Během vzájemného dialogu ti pomohu vidět tvůj život z jiného úhlu pohledu. Pomohu ti získat důvěru v sebe a tvůj záměr. Pochopíš, proč je důležité neklást odpor a jak ho můžeš uvolnit. Předám ti své zkušenosti a poznání, díky kterým se budeš těšit na vše, co ti život přinese. 

Měj nachystaný papír a tužku, budou se ti hodit!

Motivační dialogy probíhají online přes PC, notebook pomocí programu Whereby (nemusíte stahovat do PC) nebo telefonicky (přes WhatsApp nebo Messenger). Délka motivačních dialogů je ideálně hodina. Po skončení dialogu si dej prostor pro ukotvení a příchod AHA momentů. 


Cena motivačních dialogů.

980 Kč/hod.

Zrušení Motivačního dialogu.

Motivační dialog můžeš zrušit nejpozději ráno, v den konání. V případě, že se bez zrušení na dialog nepřihlásíš, bude ti účtovaný poplatek ve výši 490 Kč. Pokud zapomenu já, máš u mě náhradní termín Motivačního dialogu za poloviční cenu.

Jak se objednat?

Klikni na tlačítko níže Chci se objednat

Na základě této objednávky ti bude na email zaslán termín Motivačního dialogu, který si odsouhlasíme. Zhruba 15 minut před začátkem ti na email pošlu odkaz na videohovor. V čas konzultace se připoj přes zaslaný odkaz a já tě přijmu do virtuálního pokoje. Pokud budeš mít dialogy přes WhatsApp nebo Messenger, v daný čas ti zavolám. © 2020 Terapie Psaním/Leona Pešková. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!