Terapie Psaním, metoda jak být sám sobě terapeutem.

27.05.2021

autor: Leona Pešková

Také jste měli v mládí deník, do kterého jste si zapisovali svá nejtajnější přání a zážitky? A víte, o tom, že jste vlastně na sobě praktikovali terapii?

Ano, vypsání se ze svých pocitů přináší pocit uvolnění a zklidnění. Snižuje tepovou frekvenci, čímž se uvádíte do stavu jako při meditaci.

Mě osobně psaní vždy pomáhalo a stalo se součástí mého života. 

Před rokem, kdy jsem procházela složitým životním obdobím, mi můj Zdroj řekl piš. Moc jsem to nechápala. Jelikož ale vím, že pokud takový impulz přijde, nemáme se ptát proč, začala jsem psát příběhy mého života. 

K mému překvapení jsem zjistila, že díky psaní jsem schopna znovu prožívat emoce, které se stali v minulosti, ale s odstupem a nadhledem jsem začala lépe chápat souvislosti. 

To mě vedlo k dalšímu prozkoumání možností psaní a vytvořila jsem ebook Terapie Psaním, kde své poznatky a návod jak na to, popisuji.

Jedinečnost této metody spočívá v tom, že si sami můžete rychle a bez terapeuta pomoci v těžkých životních situacích. Ale co je ještě úžasnější, můžete se spojit se svým Zdrojem/Božstvím a vést s ním krásné dialogy, při kterých dostanete odpovědi na všechny své otázky.

Smyslem života je žití v radosti a hojnosti v souladu se svým Zdrojem. Ten nás vede vždy tím správným směrem. Naopak Ego nás z této cesty svádí. Proto je tak důležité navázání spojení se Zdrojem. 

Není to jednoduché, ale psaní nám v tom velice pomůže. Umožní nám vypnout mozek a začít psát srdcem, což je princip Terapie Psaním. 

Zdroj /Božství s námi totiž mluví tichým hlasem, který snadno přeslechneme. Proto je důležité si na psaní udělat klid a nenechat se nikým vyrušovat.

Mnoho lidí v dnešní době prožívá nepříjemné pocity strachu a nejistoty. Někteří vyhledávají pomoc terapeutů a koučů, ale u většiny z nich jsou termíny konzultací obsazené na mnoho měsíců dopředu. 

 Co teď? Sedni a piš! 

Budete překvapeni co všechno se o sobě dovíte a jaké odpovědi dostanete. Stanete se tvůrcem svého života. A o to v této pozemské hře jde!

© 2020 Terapie Psaním/Leona Pešková. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!