Přichází nová doba. Zbavme se všeho starého a nefunkčního.

06.11.2020

Autor Leona Pešková

Tato doba je pro každého velkou transformací, ať už si to někdo uvědomuje či nikoli. Přecházíme do jiného prostoru, kde už nic starého nemá šanci přežít. Proto se nám nyní v životě dějí velké změny. Vnímejte je pozitivně. Rozchody, výpověď z práce, stěhování, hádky atd. 

 Veškerá společenská dogmata a nepsaná pravidla vezmou za své. 

Ženy běžně budou rodit po čtyřicítce. Budeme se setkávat s různými druhy partnerských vztahů, které budou možná pro mnohé nestandardní, ale to neznamená, že jsou špatná. 

Naopak. 

Vše bude konáno v lásce a v souladu se všemi účastníky, tudíž je to v pořádku.

Vše je pouze relativní. 

  • Naše těla v tomto prostoru budou více odolná, zdravější, protože se o ně budeme lépe starat a proto nebude problém rodit děti i v pozdějším věku. 
  • Nebude nic zvláštního na vztahu starší ženy, s mužem třeba o 15 let mladším. Tyto vztahu budou plně funkční. Mnoho starších žen se stalo vědomými a jejich mužští vrstevníci ne vždy jsou na jejich úrovni. Za to je mnoho více vědomých mladých mužů, kteří ve starších ženách budou vidět moudrost a lásku.
  • Už vás nezaskočí rodinné soužití několika dospělých lidí, kteří se milují, žijí v harmonii, respektu a lásce. Může to zavánět hippies dobou, ale nyní vše bude konáno na vědomé úrovni, bez vypočítavosti, manipulace a sobeckosti.

Nastává doba svobody, respektu, lásky, tvořivosti a pokory. Lidé se budou sdružovat v komunitách, které si budou vzájemně pomáhat a podporovat. Už to nebude něco za něco, ale dávám, protože já sám mám dostatek. 

Pochopíme, že hojnost není jen o penězích, protože nakonec zjistíme, že k životu potřebujeme mnohem méně peněz než jsme si mysleli.

Jde totiž o lásku. Především lásku k sobě. Teprve pak můžete skutečně milovat druhé.

Proto se musíme zbavit starých programů, aby nám nebránily přijmout vše nové bez předsudků.

© 2020 Terapie Psaním/Leona Pešková. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!