Postup do dalšího levelu! Začni konečně žít svůj vysněný život.

05.08.2023

autor: Leona Pešková

Dostali jste se do bodu, kdy už vás nebaví číst články o osobním rozvoji? Jste otrávení z toho, že byste měli zase něco rozklíčovat nebo se učit novou zaručenou techniku jak žít naplněný život?

Gratuluji. Jste na konci dalšího levelu. Už můžete vše pustit a konečně začít žít život v radosti.

Já tuto fázi nazývá návrat domů. 

Co to znamená? 

Prošli jste cestou uvědomování si rodových programů, naučili jste se cítit své emoce, odpustili jste sobě i všem hercům ve vaší pozemské hře. Odpoutali jste se od hmoty a těla, abyste se mohli spojit se svým zdrojem, božstvím. Ale teď je potřeba vrátit se zpátky k sobě. Rozhodli jste se přece narodit a žít na této Zemi, a k tomu je nutné naučit se žít ve hmotě, bez odporů.

Ale jak postoupit do dalšího levelu?


Zapomeňte vše, co jste se naučili.

To co potřebujete, je nacítit si svůj záměr, jak chcete žít svůj život. Nepochybujte, že se to splní. Věřte, že už v tento okamžik se začíná tvořit ideální scénář vašeho života. Důležité je nekontrolovat celý proces. Pomůže vám odvést pozornost na jinakosti, které se vám v životě začnou dít. Sledujte maličkosti každodenního života, které vám přináší radost. Zároveň se učíte být pozorovatelem svého života, což je podstatná role v tomto levelu.

Aby mohl vzniknout jedinečný obraz vaší reality, budou vám přicházet do života situace, které zdánlivě nesouvisí s vaším záměrem. Každý kousek puzzle je nesmírně důležitý a postupem času budete schopni uvidět jeho důležitost. 

Dostanete se tak do permanentního pocitu těšení se na vše, co přijde. Tato emoce je tou jedinečnou esencí, která vám umožní žít život plný radosti, lásky a hojnosti. Je to stejná esence, kterou mají malé děti, které se stále na něco těší.

Zbavte se strachu a odporů.

V tomto levelu není prostor pro strachy a odpory. Ty celý průběh brzdí. 

Ano, není to jednoduché, ale jde jen o trénink. Mysl se bude snažit zpochybnit vaši víru ve splnění záměru. Některé strachy se rozplynou hned jak je uvidíte a sdělíte jim, že je neberete na vědomí.

Jsou však situace, kdy nás strachy natolik ovládají, že cítíme odpor a pochybnost. V takovém případě je potřeba se na ně podívat a nechat je, ukázat vám celý katastrofický scénář. Z pozice pozorovatele vše sledujte, prožívejte, ale nezasahujte a neklaďte odpor. Nebojte se! I když to bude děsivé, vám se nemůže nic stát. Stále sedíte doma, v bezpečném prostoru. 

Až uvidíte vše, udělejte rozhodnutí.

" Ano viděl jsem ten nejkatastrofičtější scénář, který mě může potkat, ale já mám právo volby a rozhoduji se, že můj život půjde jinou cestou, kde budu žít přesně takový život, jaký chci mít."


Získáte tak opět důvěru ve splnění vašeho záměru. Pokud byste se na strachy nepodívali, udržujete se v iluzi a v odporu.

Když se dostanete do důvěry a zbavíte se odporů, začnete žít naplněný život, plný radostných zážitků. Už nepotřebujete žádné techniky, protože ty slouží pouze k obelstění mysli. 

Můžete konečně plynout životem s lehkostí. Konáte pouze na základě impulsu, který k vám přichází ze zdroje. Nepřemýšlíte nad tím, proč máte udělat právě to co cítíte. Ani se nezabývat tím, co vám to přinese. Vy totiž víte, že se vše děje tak jak má, v souladu s vaším vnitřním naladěním a záměrem. 

A věřte, že ve vaší realitě se může stát vše, čemu jste ochotni uvěřit.

Pokud se ti nedaří ukotvit se v novém levelu bez odporů, nebo máš plno nezodpovězených otázek, využij mé Motivační dialogy. 


© 2020 Terapie Psaním/Leona Pešková. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!