Jaký bude život v Novém?

27.05.2021

autor: Leona Pešková

Nacházíme se v období velkých změn. V přímém přenosu jsme svědky nefunkčnosti a absurdity starého systému. 

Vše co dosud fungovalo se hroutí a u mnohých z nás to může vyvolávat nepříjemné pocity nejistoty a strachu. Každé rozhodnutí ke změně je z počátku těžké, ale vždy je odměněno krásným pocitem naplnění a posílením naší sebehodnoty a sebelásky.

Systém, tak jak ho známe již není udržitelný a přirozeně musí dojít ke změně.

Nyní se nacházíme ve fázi, kdy již mnoho lidí pochopilo a provedlo změnu. Zbavili se všeho nefunkčního a ujasnili si co v životě opravdu chtějí. 

Zároveň je ale ještě dost těch, kteří váhají. Je jim dán čas na to, aby přešli na druhý břeh řeky. 

Ti co již přešli mohou v životě vnímat určitou stagnaci, únavu a ztrátu směru životní cesty. Ale nenechte se tím znepokojit, jde o přechodné období. Čekáme na ostatní. :-)

V pravý čas přijde povel ze Zdroje s pokyny, co dál.

Co nás čeká na druhém břehu?

Předpokladem pro přechod na druhý břeh je 100% převzetí zodpovědnosti za svůj život a vědomé žití života v radosti a hojnosti. Převzetí zodpovědnosti nám dává nebývalý pocit svobody, po které touží čím dál více lidí. Pochopili jsme, že svoboda se nedá vybojovat. 

Stáváme se pozorovateli všeho co se děje kolem nás, ale i v nás. Nemáme potřebu se za každou cenu stavět na jednu či druhou stranu, ale zůstáváme v klidu ve svém středu. Snažíme se již nenaskakovat na manipulativní svádění Ega, které nás již tolikrát svedlo z cesty. 

Napojením na svůj Zdroj/Božství se necháváme v důvěře vést a víme, že se nám nemůže nic špatného stát. Zároveň si úžíváme život v radosti, hojnosti, lásce a žití v přítomnosti.

Ano, přesně takhle vidím život na druhém břehu. Pro někoho scifi, pro mě směr, kterým kráčím. 

A pokud vám nad tím vším zůstává Rozum Stát, skvělé, protože s rozumem se daleko nedostanete.  

© 2020 Terapie Psaním/Leona Pešková. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!