Věřte ve své schopnosti! Jak jsem si sama odstranila cysty.

09.10.2022

autor: Leona Pešková

Mám za sebou dlouhé období, kdy jsem byla vystavená velké zkoušce. 

Kdybych na začátku věděla co mě čeká, Ego by mě jistě vyděsilo natolik, že bych to vzdala. Zůstala bych ve své zdánlivé jistotě a přesvědčovala bych se, jak mi v ní je skvěle.

Ale vesmír přesně ví, kdy je ten správný čas na takovou zkoušku a ví, že máme všechny předpoklady ji zvládnout. Je totiž nutné, abychom znovu prožili známé a mnohdy nepříjemné situace a pokusili se je zvládnout jinak. Nejednat na základě programů, ale vědomě jít do své síly a s pokorou a láskou přepsat emoční zápis.

Pokud jsme delší dobu vystavení emočnímu vypětí, čímž taková zkouška může být, mohou se objevit zdravotní problémy. Často si je nespojujeme s daným procesem, protože obvykle přicházejí v době, kdy už jsme vše zvládli.

Já svoji zkoušku zvládla. Přepsala jsem svůj emoční zápis. Naučila jsem se trpělivosti, pokoře a posílila svou víru v sebe a své schopnosti.

Mé tělo, ale fungovalo několik měsíců v nouzovém režimu. Nedostatek energie si začal vybírat svou daň. Neustále mě bolely nohy, přišla jsem o menstruaci. Cítila jsem se stále unavená i přesto, že jsem nic fyzicky náročného nedělala. Má aktivita byla na bodě mrazu. Objevila se mi cysta v prsu a na vaječníku. Tehdy jsem si souvislosti zcela neuvědomovala.

Rozhodla jsem se tedy léčit.

A jelikož preferuji alternativní medicínu, začala jsem chodit na akupunkturu, užívala jsem bylinné tablety a snažila se VYLÉČIT!

Výsledek?

Na vaječníku mi přibyly další dvě cysty. A test na markery byl zvýšený, což může být známkou nádorového onemocnění.

Vnímala jsem, že čím více dávám pozornosti léčení, tím více jsem nemocná. Začala jsem si uvědomovat souvislost s danou zkouškou.

Cysty symbolizují potlačené emoce. Tvoří se rychle. Ale také je možné je stejně rychle propustit.

Celé léto jsem se cítila velice unavená. Sluníčko mě tahalo ven, ale snadno mě vysílila jen cesta do obchodu.

Jeden vnitřní hlas mi šeptal - odpočívej a druhý - začni se hýbat, jsi líná.

Nedařilo se mi rozpoznat co je hlas Ega a co hlas mého vnitřního vedení.

A jak to zjistit?

Prostě zkusíte poslechnout oba hlasy a sledujete co se ve vašem těle děje.

Občas jsem se tedy překonala a šla na procházku nebo si zaplavat. Dřív mě tyto činnosti naplnili energií a radostí. Ale nyní se tak nestalo. Cítila jsem se ještě více unavená a těšila se, až si opět doma lehnu.

Tím se potvrdilo, že mé vedení po mě chce, abych odpočívala. Bylo mi to ukázáno i tím, že když syn odjel na prázdniny a já měla čas pro sebe, jednou mě skolila chřipka a podruhé mi začaly brnět nohy tak, že jsem nebyla schopná pohybu.

Přijala jsem tedy fakt, že tohle léto proležím doma. Vnitřní tlak ustál a já jen odpočívala.

A v tom klidu a smíření jsem začala vést dialog se svým božstvím.

Jednoho dne našim tématem byla děloha. Vím, že zde je ukrytá tvořivá energie ženy a já vnímala, že již dlouho tuto energii postrádám.

Jelikož jsem člověk, který se nechá inspirovat, ale zároveň si hledám svoji cestu, ptala jsem se sama sebe.

"Jak si mohu sama tuto energii rozproudit?"
Odpověď: "Začni se jí věnovat!"


Začala jsem ji tedy dopřávat bylinné napářky, vedla jsem s ní rozhovor a také jsem jí věnovala fyzické dotyky.

Pak mě napadlo.

Když vím, že myšlenka tvoří realitu, je možné si dopřát fyzický dotyk pouhou myšlenkou?

Není nic jednoduššího než to vyzkoušet.

Lehla jsem si na záda, zavřela oči a soustředila se na dech. Hlavu jsem zklidnila a mé myšlenky vycházely z oblasti hrudníku, ze srdce. Jakoby mi z hrudníku vyrostla třetí ruka, kterou jsem ovládala myšlenkou.

Vyslala jsem myšlenku, že se dotýkám palce u nohy. Okamžitě jsem ucítila na palci fyzický dotek. Byla jsem ohromena. Vysílala jsem jednu myšlenku za druhou a dotýkala se celého těla. Zároveň jsem se stala pozorovatelem celého procesu a sledovala kam mě to povede. Nevynechala jsem ani svou Květinku. Pociťovala jsem vzrušení. Můj dech se začal zrychlovat. Připomínám, že jsem pouze nehybně ležela na zádech. Vše se odehrávalo uvnitř, ale zároveň i vně.

A co když se svojí třetí rukou půjdu dovnitř těla? napadlo mě.

A tak se i stalo. Má třetí ruka se ponořila do mého těla. Dotýkala se všech mých orgánů a svalů. Vnímala jsem uzdravující pocit. Když došla k pravému vaječníku, kde jsem měla tři cysty, láskyplně vzala vaječník i s cystami do dlaně a já s nimi vědomě promluvila.

"Vím cysty , že tu jste a vím proč jste přišly. Děkuji vám. Svůj úkol jste splnily. Teď už můžete odejít."


Mé tělo se začalo chvět a já ucítila silný proud světla a energie vycházející z mé dělohy směrem k srdci. V tu chvíli jsem nahlas začala vydechovat proud vzduchu z celého těla. Nedalo se to zastavit. Můj hlasitý projev mě až vyděsil. 

Už jsem se potřebovala nadechnout, ale nepustilo mě to. Cítila jsem, že vydechuji obrovský smutek, který jsem za celý život v sobě nastřádal a potlačila. Bylo to neskutečně silné a nechápala jsem co se to děje. 

Přirovnala bych to úryvku z filmu Zelená míle, kde vězni z úst vylétal nekonečný roj včel. 

Až jsem vydechla poslední kapku vzduchu smutku, zhluboka jsem se nadechla a začala plakat. Nadechovala jsem lásku, která prostupovala celým mým tělem. Ve stejnou chvíli jsem pozorovala, jak se mé fyzické tělo změnilo v kapičky tekutiny a splynuly s okolním prostředím. Za okamžik se opět všechny kapky spojily do fyzického těla.

Několik minut jsem ležela v úžasu a přemýšlela, co se to vlastně stalo. Jediné co jsem věděla, že tento prožitek byl zásadní a léčivý. Věděla jsem, že jsem zdravá.

Objednala jsem se na gynekologii. 

Výsledek? 

Markery v pořádku a na vaječníku ani jedna cysta. A vrátila se mi menstruace.

Cítím se znovuzrozená. Jako bych odhodila závaží, které mě táhlo do hlubin a já konečně mohla vzlétnout. Po dlouhém období únavy se cítím naplněná radostí a tvořivou energií.

A proč vám to vše píšu?

Věřím, že každý máme nevídané schopnosti, které nám jsou postupně odkrývány, podle toho jak jsme připraveni je přijmout.

Nechci, abyste slepě napodobovali můj postup. To co funguje mě nemusí fungovat vám. Ale důvěřujte sami sobě a svému vedení. Experimentujte, hledejte vlastní cestu. Spojujte se sami se sebou. A pokud hledáte odpovědi, vaše božství vám je vždy poskytne. Pak můžete žít život beze strachu, v lehkosti, radosti a lásce.


© 2020 Terapie Psaním/Leona Pešková. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!