V životě bez odporů (v tzv. Supravodivosti) fyzickou bolest způsobenou emocemi již necítíte!

08.11.2023

autor: Leona Pešková

Ti, kteří již žijí život bez odporů (v tzv. Supravodivosti podle Venduly Šmídke) se shodují, že najednou vše plyne lehce a v klidu. Ano, je to tak.

Je to nový pocit, kdy se v přítomném okamžiku stáváme pozorovateli všeho, co právě žijeme. Čas je v tomto případě opravdu relativní.

Jsme schopni současně sledovat z výšky rozhovor, kterého jsme součástí, zároveň ve stejný okamžik vyhodnocovat pocity a rozpoložení ostatních osob a ještě koordinovat svůj projev a reakce v daném rozhovoru. To nám umožňuje zůstat v klidu a nevytvářet v sobě odpory.

A co v nás vytváří odpory?

"Emoce"

Rodové programy a Ego vytváří emoce na základě prožitků z minulosti. A to i z minulosti našich předků. Náš život se skládá z mnoha rozhodnutí, které následně tvoří naši realitu. Pokud se rozhodujeme zbrkle na základě emocí z rodových programů, dostáváme se často do bludného kruhu nepříjemných situací. 

Bláhově si myslíme, že když to tak cítíme, tak je správné se podle toho i chovat. Často takové chování prezentujeme jako upřímnost, za kterou bychom měli být oslavováni. 

Ale je to velká iluze!

V supravodivosti je to jiné. Emoce pouze pozorujeme. Zde už jsme schopni nedělat nic, i když nám mysl předkládá jednu emoci za druhou a nutí nás ji prožívat a konat podle ní. Jednáme až na základě impulsu, který k nám přichází ze zdroje. 

A jak tento impuls poznáte?

Těžko se to popisuje. Prostě to víte. A hlavně necítíte v sobě žádný odpor a blok.

Celou svou bytostí víte, že teď je ten správný okamžik k akci. Nemáte žádnou pochybnost.

Taková rozhodnutí pak tvoří úplně jinou realitu. Sebe těžké životní situace se jakoby zázrakem vyřeší tím nejlepším způsobem. Díky tomu získáte důvěru ve vše, co vám život přináší. Tvoříte si totiž realitu, která je v souladu s vámi.

Zároveň víte, že vaše rozhodnutí jsou v ten daný přítomný okamžik vždy správná. I přesto, že se v budoucnu ve zdánlivě stejné situaci rozhodnete jinak. Veškeré proměnné v okamžiku rozhodování totiž nejsou nikdy stejné a proto i rozhodnutí mohou být různá. 

V Supravodivosti se svým rozhodnutím můžete dostat do situací, kdy pochybujete zda bylo správné, ale věřte, že bylo správné. Postupem času se vám to vždy ukáže a potvrdí.

Život bez odporů = Život bez bolesti

V nižších úrovních jsme na fyzickém těle velice silně vnímali bolet, způsobenou prožíváním emocí v daných situacích.

Dokázali jsme už sice přijmout fakt, že odchod partnera nebo výpověď z práce není žádná katastrofa a umožňuje nám to příchod něčeho nového, ale fyzická bolest s tím spojená byla často paralyzující.

V životě bez odporů tato fyzická bolest už není. (pokud se však vědomě nerozhodnete, že ji prožívat chcete.) 

Mysl, ale z počátku stále reaguje na situace postaru a snaží se vám vnutit, že zrovna teď byste měli fyzicky cítit vztek, smutek, vyčerpání, stres atd. Proto se vám může stát, že i když fyzicky žádnou takovou emoci necítíte, začnete se tak chovat.

"dnes jsem řešila v práci samé nepříjemné věci a jsem z toho unavená"
"nestíhám, jsem ve stresu"
"partner mě tak naštval, že jsem vzteky bez sebe"


Ale pokud se zklidníte a začnete pozorovat co opravdu cítíte, zjistíte, že tomu tak ve skutečnosti není. Pouze hrajete dobře známou roli. 

Pokud potřebujete ukotvit v životě bez odporů (v Supravodivosti) využijte mé Motivační dialogy.


© 2020 Terapie Psaním/Leona Pešková. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!